Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies # Irak : als gevolg van de recente ontwikkelingen is het reisadvies voor Irak aangepast. Meer informatie: ...

 
Reisadvies # Irak : als gevolg van de recente ontwikkelingen is het reisadvies voor Irak aangepast. Meer informatie: https://www. nederlandwereldwijd.nl/landen/irak/re izen/reisadvies  …
Lees verder

Achter de schermen: Diplomaat Erik de Feijter in Canberra over de bosbranden in Australië
Een branderige keel, prikkende ogen, constant niezen: de lucht is door de heftige bosbranden ernstig vervuild. Plaatsvervangend chef de poste Erik de Feijter merkt het zodra hij een stap buiten het ambassadekantoor in Canberra zet.
Lees verder

Reisadvies # Iran : Door de dood van de Iraanse generaal Qassim Soleimani hebben de Iraanse autoriteiten 3 dagen van nationale rouw afgekondigd. Vermijd bijeenkomsten en demonstraties die hiermee te maken hebben. Maak geen foto's en video's in het openbaa
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder