Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies # Iran : Door de dood van de Iraanse generaal Qassim Soleimani hebben de Iraanse autoriteiten 3 dagen van ...

 
Reisadvies # Iran : Door de dood van de Iraanse generaal Qassim Soleimani hebben de Iraanse autoriteiten 3 dagen van nationale rouw afgekondigd. Vermijd bijeenkomsten en demonstraties die hiermee te maken hebben. Maak geen foto's en video's in het openbaa
Lees verder

Voorbereidingen FRIESIAN PROMS in volle gang (met video)
Lees verder

Bye bye 2019 – Hello 2020
Gelukkig nieuwjaar! Ongelooflijk hoe snel de tijd gaat. 2020. Het klinkt zo futuristisch. Toch zijn we maar één jaartje opgeschoven. En woon ik opeens alweer 5 jaar in Colombia, nog steeds helemaal dol op dit… Het bericht Bye bye 2019 – Hello 2020 verscheen eerst op BESABINE.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder