Doorgaan naar hoofdcontent

Samen met de Douane, de ANWB en de ANVR hopen wij dat je # wijsopreis gaat. Daarom hebben wij alle relevante informat...

 
Samen met de Douane, de ANWB en de ANVR hopen wij dat je # wijsopreis gaat. Daarom hebben wij alle relevante informatie voor reizigers gebundeld. Van reisadviezen tot informatie over wat wel of niet meemag in de bagage terug naar huis: http://www. wijsopr
Lees verder

Koning woont World Holocaust Forum bij in Israël (2)
Zijne Majesteit de Koning is woensdag 22 en donderdag 23 januari op uitnodiging van de Israëlische president Reuven Rivlin in Jeruzalem, Israël, voor het World Holocaust Forum (zie RVD-persbericht nr. 281, 2019). Koning Willem-Alexander brengt daarnaast een bezoek aan het museum van Yad Vashem en aan het Nederlandse verzorgingshuis Beth Juliana. Staatssecretaris Paul Blokhuis van Volksgezondheid,...
Lees verder

de NVZ-Borrel
Op vrijdag 24 januari vindt de algemene ledenveragdering van de Nederlandse Vereniging te Zürich plaats. Vanaf 18.30uur binnenkomst met een drankje. De vergadering begint om 19.00uur. Aansluitend (ca. 20.30uur) proosten we graag - onder het genot van enige bitterballen en champagne - met u op het nieuwe jaar. Dit jaar zijn we wederom op een andere locatie, namelijk in het kantoor van SwissLife,...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder