Doorgaan naar hoofdcontent

Subtop Tolbert: bijna 64,5% voor Lisanne en Wirdmer

 
Subtop Tolbert: bijna 64,5% voor Lisanne en Wirdmer
Terwijl het WTC in Leeuwarden afgelopen weekend bol stond van de Friese paarden waren er ook nog een aantal te vinden op de subtopwedstrijd in Tolbert. Op zondag 12 januari kwamen Lisanne Veenje en Wirdmer fan 'e Boppelannen (Beart 411) aan de start in de Grand Prix. Ze scoorden 64,493%. Goed voor een twaalfde plaats […] The post Subtop Tolbert: bijna 64,5% voor Lisanne en Wirdmer appeared...
Lees verder

Paul Verhoeven ontvangt de Jan Nijland Zilveren Roos, Martin Koolhoven het Jan Nijland Zilveren Roosje
Afgelopen week ontving regisseur, scenarioschrijver en producent Paul Verhoeven de Jan Nijland Zilveren Roos tijdens de nieuwjaarsreceptie van Filmdistributeurs Nederland en de Nederlandse Vereniging van Bioscopen en Filmtheaters in Pathé Tuschinski. Deze prijs van twintigduizend euro wordt jaarlijks uitgereikt aan een persoon of instantie, en is van grote betekenis voor de Nederlandse...
Lees verder

Notice board January 2020 - News Item
Note from your Licensee. A vote of thanks to the members and guests for the good trading that we have had in the last month. We took all the bottles and cans for Return and Earn and had a record result! So thanks I have had fun.        John Battishall
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder