Doorgaan naar hoofdcontent

Van de weduwe die erfgoed heet. Of over gedeeld cultureel erfgoed: de toekomst van een idee

 
Van de weduwe die erfgoed heet. Of over gedeeld cultureel erfgoed: de toekomst van een idee
Lees verder

Bilal Wahib is geselecteerd om deel te nemen aan het Europese Shooting Stars evenement
Bilal Wahid is een van de tien opkomende getalenteerde acteurs en actrices van Europa. Hij is door een internationale vakjury gekozen om deel te nemen aan het Europese Shooting Stars evenement, tijdens het 70ste Berlin International Film Festival op 20 februari tot 1 maart 2020. Afgelopen jaar speelde Bilal Wahid de hoofdrol in DE LIBI, de veelgeprezen film die tijdens NFF 2019 een Gouden Kalf...
Lees verder

Dutch overseas countries and territories and the possibilities offered by Creative Europe
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder