Doorgaan naar hoofdcontent

Verdragsrelaties van Nederland met ex-Joegoslavië en ex-Sovjet-Unie

 
Verdragsrelaties van Nederland met ex-Joegoslavië en ex-Sovjet-Unie
Uit Staatscourant nr. 66914   Verdragsrelaties met voormalige Sovjet- en Joegoslavische republieken 7 december 2019 IZV 2019-0000206345 Internationale Zaken en Verbruiksbelastingen Staatssecretaris van Financiën heeft het volgende besloten: Dit besluit is een actualisering van het besluit van 22 september 2009, nr. IFZ 2009/510M,Stcrt, 2009, 14626. 1. Inleiding Naar aanleiding van aan het...
Lees verder

Govt aims to increase renewable energy output to 300MW
The government, via the Energy, Science, Technology, Environment and Climate Change Ministry aims to raise its net energy metering (NEM) programme output to 300MW this year. Minister Yeo Bee Yin said last year, the Sustainable Energy Development Authority Malaysia (Seda) approved 102MW under the NEM programme, adding that the 300MW target can be achieved through … The post Govt aims to...
Lees verder

Hengstenkeuring zaterdag 11 januari live bij Omrop Fryslân in vier talen
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder