Doorgaan naar hoofdcontent

Versie 1.0 van de Intentieverklaring audiovisuele sector

 
Versie 1.0 van de Intentieverklaring audiovisuele sector
In januari 2020 verscheen de 1.0 versie van de Intentieverklaring audiovisuele sector. De verklaring omvat gedragsregels en richtlijnen ten aanzien van professioneel handelen en is opgesteld door een vertegenwoordiging van beroeps- en belangenverenigingen uit de Nederlandse audiovisuele sector. Zo wordt in de intentieverklaring een duidelijk kader geboden ten aanzien van professionele...
Lees verder

Nieuwsbrief 2019-4
De vierde nieuwsbrief van 2019 betreffende het vierde kwartaal 2019 is beschikbaar. Leden van de VBNGB ontvangen de nieuwsbrief ook per e-mail. De nieuwsbrief bevat een overzicht van de acties die door het bestuur genomen zijn gedurende deze periode. Klik op onderstaande link om de nieuwsbrief 2019-4 te lezen. Nieuwsbrief 2019-4
Lees verder

Update reisadvies Thailand ivm Coronavirus
Sinds december 2019 is er een uitbraak van een nieuw coronavirus in China. Het virus geeft luchtwegklachten. Het coronavirus verspreid zich verder in China maar ook in de naburige landen zoals ook in Thailand. Volg de adviezen van het Landelijk Coordinatiecentrum Reizigersadvisering (LCR) en de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) op. Raadpleeg een arts als u koorts en luchtwegklachten krijgt. Zie...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder