Doorgaan naar hoofdcontent

Voor hetzelfde geld / geldt ...

 
Voor hetzelfde geld / geldt ...
Is in de volgende zin geld of geldt juist? 'Voor hetzelfde geld/geldt lukt het deze keer wel.'
Lees verder

Paspoort aanvragen in Seattle
Bent u Nederlander en woont u in de omgeving van Seattle? Dan kunt u op 20 en 21 april 2020 uw paspoort of ID-kaart ook aanvragen in Seattle. Medewerkers van het consulaat-generaal in San Francisco helpen u deze data graag met het aanvragen van u reisdocument.
Lees verder

Koning met staatssecretaris Blokhuis op werkbezoek bij dak- en thuislozenopvang in Weert
Zijne Majesteit de Koning heeft dinsdag 21 januari samen met staatssecretaris Paul Blokhuis van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) in Weert een werkbezoek gebracht in het kader van opvang voor dak- en thuislozen en dagbesteding. Bij het Zelfregiecentrum en in kleinschalige opvanghuizen wordt in de wijk maatwerk geleverd, waarbij de behoeften van dak- en thuislozen centraal staan.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder