Doorgaan naar hoofdcontent

Afwijzing partijnaam ‘Plaatselijke Politieke Groeperingen’ en gewijzigde partijnaam ‘BIJ1’

 


 
Afwijzing partijnaam 'Plaatselijke Politieke Groeperingen' en gewijzigde partijnaam 'BIJ1'
De Kiesraad heeft op 10 februari 2020 het verzoek tot registratie van de partijnaam 'Plaatselijke Politieke Groeperingen' en bijbehorend logo in het register van aanduidingen voor de Tweede Kamerverkiezing afgewezen. Een verzoek om de partijnaam 'Artikel 1', te wijzigen in 'BIJ1' in het register van aanduidingen voor de Tweede Kamerverkiezing is ingewilligd.
Lees verder 
Amore | Caravaggio – Bernini. Baroque in Rome
Lees verder 
Het inleidend statement van de persconferentie van vicepremier Hugo De Jonge van 14 februari 2020
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder