Doorgaan naar hoofdcontent

Arm Suriname….

 
Arm Suriname….
Na het toneelstuk in de rechtbank waar de veroordeelde Bouterse moest verschijnen en de krijgsraad hem een koekje van eigen deeg heeft gegeven hervatten de Surinamers de dagelijkse gang van zaken. Je weet dat het maar kort is want bijna … Continue reading →
Lees verder

Terugblik januari 2020 | Een kijkje in mijn dagelijkse leven in Colombia
De eerste maand van het nieuwe jaar is voorbij dus tijd voor een terugblik. Zo ging ik in mijn eentje op reis naar Pasto en omgeving, zaten we bijna 4 dagen zonder elektriciteit, genoot ik… Het bericht Terugblik januari 2020 | Een kijkje in mijn dagelijkse leven in Colombia verscheen eerst op BESABINE.
Lees verder

Reisadvies # China : Reist u naar China? Volg dan de adviezen op van de @ WHO en het Landelijk coördinatiecentrum reizigersinformatie over de ontwikkelingen van het nieuwe coronavirus. Lees ook het reisadvies: https://www. nederlandwereldwijd.nl/landen/ch
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder