Doorgaan naar hoofdcontent

Assistent-bondscoach Veurink blijft OranjeLeeuwinnen trouw

 


 
Assistent-bondscoach Veurink blijft OranjeLeeuwinnen trouw
Nederlands vrouwenelftal - 1 uur geleden
Lees verder 
Kwalificatie van overbruggingsuitkering in belastingverdrag
ECLI:NL:RBGEL:2020:259 Instantie Rechtbank Gelderland Datum uitspraak 21-01-2020 Datum publicatie 19-02-2020 Zaaknummer AWB – 18 _ 5904 Rechtsgebieden Belastingrecht Bijzondere kenmerken Eerste aanleg – meervoudig Inhoudsindicatie Overbruggingsuitkering aan voormalig beroepsvoetballer, wonend in Australië. Voor sportbeoefenaars heeft als uitgangspunt te gelden dat de heffingsbevoegdheid...
Lees verder 
Koning Willem-Alexander, Koningin Máxima en Prinses Beatrix bij 80e verjaardag Koningin Margrethe van Denemarken
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima zijn woensdag 15 en donderdag 16 april aanwezig bij de festiviteiten ter gelegenheid van de 80e verjaardag van Hare Majesteit Koningin Margrethe van Denemarken. Onderdeel van de festiviteiten zijn onder andere een galadiner op Paleis Christiansborg op woensdagavond 15 april en een diner op Paleis Fredensborg op...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder