Doorgaan naar hoofdcontent

Cinéart begint ontwikkelingsfonds voor filmprojecten met Curzon en Madman Entertainment

 


 
Cinéart begint ontwikkelingsfonds voor filmprojecten met Curzon en Madman Entertainment
Cinéart kondigt aan een filmontwikkelingsfonds met een budget van 1,2 miljoen pond (ruim 1,4 miljoen euro) te beginnen samen met internationale partners Curzon en Madman Entertainment. De samenwerkende partijen komen uit Engeland (Curzon), Australië (Madman Entertainment) en Benelux (Cinéart). Kristian Brodie is aangesteld als Hoofd Ontwikkeling en werkt vanaf het Londense kantoor van...
Lees verder 
Verslag Emigratiebeurs van februari 2020 te Houten
Op 8 en 9 februari 2020 vond in Houten de Emigratiebeurs plaats. De Stichting GOED had een stand bemachtigd en was zo vriendelijk de VBNGB uit te nodigen, mede als exposant op te treden. Klik hier om het volledige verslag te lezen.
Lees verder 
Nimir Abdelaziz & de kracht van de service | TeamNL
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder