Doorgaan naar hoofdcontent

CineCrowd | Isis Cabolet

 


 
CineCrowd | Isis Cabolet
CineCrowd is een non-profit stichting waar filmmakers hun ideeën voor films kunnen presenteren & pitchen aan het publiek. Ieder jaar helpt het NFF deze makers door een aantal projecten (tijdens het festival) in de schijnwerpers te zetten. Dit jaar kom je wellicht CYCLUS of MET DANK AAN ALLE FIGURANTEN tegen. Vind je ook dat deze projecten crowdfunding verdienen? Help dan mee met de financiering...
Lees verder 
Grapperhaus: Ontslag aanklagers Oekraïne weinig impact op MH17-proces
Justitieminister Ferd Grapperhaus heeft dinsdag in het vragenuur in de Tweede Kamer gezegd dat hij denkt dat het vertrek van de Oekraïense aanklagers die in het Joint Investigation Team (JIT) zaten...
Lees verder 
DE BIJZONDERE WARMING-UP VAN RETT / oog voor detail
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder