Doorgaan naar hoofdcontent

Concerten in Zwitserland uitgesteld of geschrapt vanwege coronavirus

 


 
Concerten in Zwitserland uitgesteld of geschrapt vanwege coronavirus
Verschillende artiesten, onder wie de zangeressen Halsey en Avril Lavigne, hebben hun shows in Zwitserland moeten uitstellen vanwege maatregelen die door de Zwitserse overheid zijn genomen na de uitbraak van het coronavirus.
Lees verder 
14 vragen en antwoorden over cornage
In de Phryso van maart verschijnt een artikel '14 vragen en antwoorden over cornage'. In het artikel wordt uitgelegd wat cornage precies is en wat het voor een paard én de fokkerij betekent. Achtergrondinformatie en foto's Prof. dr. Marianne Sloet van Oldruitenborgh-Oosterbaan van de faculteit Diergeneeskunde geeft antwoorden en heeft foto's beschikbaar gesteld waarop cornage […] The post...
Lees verder 
Updates coronavirus | Het belangrijkste nieuws van vandaag rond het coronavirus
Lees verder 
Gezinsleden van met coronavirus besmette patiënt in Tilburg testen positief
De dochter en echtgenote van de met het coronavirus besmette patiënt die in Tilburg in isolatie verblijft zijn zaterdag positief getest op het dragen van het virus, meldt het RIVM. In totaal zijn er nu zes besmettingen met het COVID-19-virus in Nederland.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder