Doorgaan naar hoofdcontent

De rechter spreekt – belangrijke update over automatisch verlies Nederlandse nationaliteit

 


 
De rechter spreekt – belangrijke update over automatisch verlies Nederlandse nationaliteit
Vandaag heeft de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State in de zaak 'Tjebbes' uitspraak gedaan: regering, advocaten, getroffenen en ook wij als belangenorganisatie zaten er reikhalzend naar uit te kijken, want de kans zat er in dat de Nederlandse wetgeving op sommige delen in strijd zou blijken met het EU-recht. Dat blijkt inderdaad het geval. De Rijkswet op het Nederlanderschap...
Lees verder 
Prinses Margriet heropent Maritiem Instituut Willem Barentsz op Terschelling
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden heropent donderdagmiddag 16 april Maritiem Instituut Willem Barentsz (MIWB) op Terschelling. Het instituut is onderdeel van NHL Stenden Hogeschool en werkt nauw samen met de Koninklijke Vereniging van Nederlandse Reders (KVNR) en de maritieme sector aan het opleiden en trainen van maritieme officieren, hydrografen en scheepsontwerpers....
Lees verder 
UWV uitkering januari 2020
In januari 2020 is een fout gemaakt bij de betaling van de WAO/WIA uitkeringen. Het UWV heeft verzuimd de WLZ en ZVW premies in te houden op de uitkeringen aan de in het buitenland wonende gerechtigden. Het UWV mag de niet ingehouden premies WLZ en ZVW niet in de rest van het jaar 2020 verrekenen. […]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder