Doorgaan naar hoofdcontent

Eerste persoon in Nederland besmet met coronavirus

 


 
Eerste persoon in Nederland besmet met coronavirus
Een persoon in Tilburg is donderdag positief getest op het coronavirus, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Het gaat om de eerste besmetting met het COVID-19-virus in Nederland.
Lees verder 
Updates coronavirus | Nederlandse coronapatiënt twee keer getest en aanspreekbaar
In dit liveblog houden we je op de hoogte van de laatste ontwikkelingen rond het coronavirus. Donderdag maakte het virus zijn intrede binnen Nederlandse landsgrenzen. Wereldwijd zijn er ruim 81.000 besmettingen met het COVID-19-virus vastgesteld en bijna 2.800 sterfgevallen geteld.
Lees verder 
Reisadvies #Saoedi -Arabië: er zijn inreisbeperkingen in verband met de uitbraak van het nieuwe #coronavirus . Ook worden er vanuit Jemen vaak raketten afgevuurd en aanvallen uitgevoerd op Saoedi-Arabië. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen: R
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder