Doorgaan naar hoofdcontent

EHvJ: geen recht op toeslag Toeslagenwet na terugkeer naar Turkije

 


 
EHvJ: geen recht op toeslag Toeslagenwet na terugkeer naar Turkije
BESCHIKKING VAN HET HOF (Zesde kamer) 13 februari 2020 (*) „Prejudiciële verwijzing – Artikel 99 van het Reglement voor de procesvoering van het Hof – Associatieovereenkomst EEG-Turkije – Artikel 59 van het Aanvullend Protocol – Besluit nr. 3/80 – Sociale zekerheid van Turkse migrerende werknemers – Ontheffing van de bepalingen inzake de woonplaats – Artikel 6 – Aanvullende prestatie – […]
Lees verder 
Crossfietsen: een nieuwe sport (1985)
Lees verder 
Wilhelmus-les en winst op Duitsland! | In de kleedkamer van Onder 16 - deel 1
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder