Doorgaan naar hoofdcontent

Ethiopische 18e eeuwse kroon na decennia weer thuis

 


 
Ethiopische 18e eeuwse kroon na decennia weer thuis
De Nederlandse regering heeft vandaag een belangrijke religieuze kroon, eigendom van de Ethiopische Orthodoxe Kerk, teruggebracht naar Ethiopië. Premier Abiy en de Nederlandse minister Kaag (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking) waren bij de feestelijke overdracht in Addis Abeba.
Lees verder 
Bekendmaking genomineerden Zilveren Krulstaarten
De Zilveren Krulstaarten zijn dé Nederlandse vakprijzen voor scenarioschrijvers. De genomineerden worden jaarlijks gekozen door leden van het Netwerk Scenarioschrijvers Auteursbond. In aanmerking komen films en series die in het voorafgaande jaar in première zijn gegaan of voor het eerst online of op televisie zijn vertoond. Genomineerden 2019 Beste scenario Kort (tot 60 minuten) CENTRAAL: AFUA...
Lees verder 
Fryslân 75 Jier Frij Friesland tijdens de Tweede Wereldoorlog (NL)
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder