Doorgaan naar hoofdcontent

Expo 2020 Dubai: partners facilitair management en hospitality Nederlandse paviljoen bekend

 


 
Expo 2020 Dubai: partners facilitair management en hospitality Nederlandse paviljoen bekend
De Nederlandse deelname aan de wereldtentoonstelling, die in Dubai plaatsvindt onder de naam Expo 2020, begint inmiddels snel vorm te krijgen. Deze week zijn twee belangrijke contracten ondertekend. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) had die uitgezet om de juiste partners te vinden voor de exploitatie van het paviljoen. De contracten zijn het resultaat van een openbare Europese...
Lees verder 
Boekenweekessay: Generaal zonder leger
Waar zijn ze toch gebleven, de rebellen en dwarsdenkers onder de schrijvers? Dat wil schrijver en columnist Özcan Akyol weten. Ooit raakte hij betoverd door de literatuur dankzij schrijvers die met hun polemische stijl aandacht vestigden op hun werk én iets teweegbrachten in de maatschappij. Maar de schrijvers met deze bloedgroep zijn uitgedund. Er is nog maar weinig literatuur die ... Lees meer
Lees verder 
Koning Willem-Alexander spreekt met onderzoeksteam MH17
Koning Willem-Alexander heeft woensdagmiddag gesproken met de leden van het team dat onderzoek doet naar het neerhalen van vlucht MH17. Dit gebeurde in aanloop naar de rechtszaak die op 9 maart...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder