Doorgaan naar hoofdcontent

Geen AOW-toeslag voor de partner bij meerpersoonshuishouden

 


 
Geen AOW-toeslag voor de partner bij meerpersoonshuishouden
ECLI:NL:CRVB:2020:321 Instantie Centrale Raad van Beroep Datum uitspraak 18-02-2020 Datum publicatie 20-02-2020 Zaaknummer 17/3976 AOW Rechtsgebieden Socialezekerheidsrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie Appellant voerde een meerpersoonshuishouden, geen sprake van een gezamenlijke huishouding. Appellant voldeed daarom niet aan de voorwaarden om voor een toeslag in aanmerking...
Lees verder 
Mi Vida bekroond met Gouden Film
Meer dan 100.000 bezoekers hebben Mi Vida, de feelgooddfilm geregisseerd door Norbert ter Hall, in de bioscoop gezien. De film heeft daarmee de Gouden Film-status behaald. Hoofdrolspeler Loes Luca werd vrijdag feestelijk verrast met de award in Rotterdam. De Gouden Film Award is een initiatief van het Nederlands Film Festival en het Nederlands Filmfonds. Mi Vida is de vijfde film in 2020 die de...
Lees verder 
Video | Waarom het zuiden wél en het noorden geen carnaval viert
Noord-Brabant en Limburg vieren carnaval, maar in Friesland gebeurt er niets. Waarom is er zo'n groot verschil in Nederland?
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder