Doorgaan naar hoofdcontent

Gewijzigde persoonlijke omstandigheden doorgeven aan de overheid in Nederland

 


 
Gewijzigde persoonlijke omstandigheden doorgeven aan de overheid in Nederland
Woont u in België en werkt u in Nederland of heeft u in het verleden in Nederland gewerkt of gewoond? Een wijziging in uw persoonlijke omstandigheden -zoals een verhuizing, huwelijk of scheiding- kunt u in Nederland via een schriftelijk verzoek doorgeven aan een van de gemeenten met een 'RNI-loket'. Voeg een kopie van uw identiteitsbewijs […]
Lees verder 
Verzoek tot toepassing art. 16 Vo883/2004 afgewezen
  ECLI:NL:CRVB:2020:312 Instantie Centrale Raad van Beroep Datum uitspraak 30-01-2020 Datum publicatie 18-02-2020 Zaaknummer 18/3909 AOW Rechtsgebieden Socialezekerheidsrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie Verzoek appellant om toepassing socialezekerheidswetgeving van Luxemburg op hem, en voor zover nodig met toepassing van artikel 16 van Vo 883/2004 tot regularisatie...
Lees verder 
Ameland, jaren 30
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder