Doorgaan naar hoofdcontent

Gezinsleden besmette vrouw Diemen hebben lichte klachten, worden getest

 


 
Gezinsleden besmette vrouw Diemen hebben lichte klachten, worden getest
Twee kinderen van de vrouw in Diemen die besmet is met het coronavirus, hebben lichte gezondheidsklachten. Testen moeten nog uitwijzen of er bij hen ook sprake is van het virus, bleek vrijdag op een persconferentie. Uit voorzorg worden er contactonderzoeken op een kinderdagverblijf, een basisschool...
Lees verder 
Gezinsleden met coronavirus besmette vrouw Diemen hebben lichte klachten, worden getest
Twee kinderen van de vrouw in Diemen die besmet is met het coronavirus, hebben lichte gezondheidsklachten. Testen moeten nog uitwijzen of er bij hen ook sprake is van het virus, bleek vrijdag op een persconferentie. Uit voorzorg worden er contactonderzoeken op een kinderdagverblijf, een basisschool...
Lees verder 
Liveblog | Carnavalsfeesten Zuid-Limburg hoeven niet te worden afgelast
In dit liveblog houden we je op de hoogte van de laatste ontwikkelingen rond het coronavirus. Donderdag maakte het virus zijn intrede binnen Nederlandse landsgrenzen.
Lees verder 
Kinderen van coronapatiënt Diemen hebben lichte klachten, worden getest
Twee kinderen van de vrouw in Diemen die besmet is met het coronavirus, hebben lichte gezondheidsklachten. Testen moeten nog uitwijzen of er bij hen ook sprake is van het virus, bleek vrijdag op een persconferentie. Uit voorzorg worden er contactonderzoeken op een kinderdagverblijf, een basisschool...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder