Doorgaan naar hoofdcontent

Gouden Film voor DE GROTE SLIJMFILM

 


 
Gouden Film voor DE GROTE SLIJMFILM
De Grote Slijmfilm heeft de Gouden Film-status behaald. Meer dan 100.000 bezoekers hebben de familiefilm, geregisseerd door Hans Somers, in de bioscoop gezien. Hoofdrolspeler Bibi nam de award woensdag in ontvangst in Zwolle. De Gouden Film Award is een initiatief van het Nederlands Film Festival en het Nederlands Filmfonds. De Grote Slijmfilm is de derde film in 2020 die de Gouden Film Award...
Lees verder 
Assistent-bondscoach Veurink blijft OranjeLeeuwinnen trouw
Nederlands vrouwenelftal - 1 uur geleden
Lees verder 
Vacature Directie-assistent m/v (0,5 fte)
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder