Doorgaan naar hoofdcontent

Hengsten Informatie 2020: alles wat u wilt weten over de KFPS stamboekhengsten

 
Hengsten Informatie 2020: alles wat u wilt weten over de KFPS stamboekhengsten
Jaarlijks publiceert het KFPS de Hengsteninformatie. Hierin staat alle info van de hengsten die in dekdienst zijn, in Nederland én in het buitenland. Naast de fokwaarden is er ook aandacht voor de jongste lichting hengsten: Wibout 511, Waander 512, Wolter 513, Auwert 514, Arent 515 en Boet 516 en een uitgebreid nakomelingenverslag van Bene 476, […] The post Hengsten Informatie 2020: alles...
Lees verder

Kijk met vertrouwen
Wantrouwen. Op twitter komt een bericht langs van t.v. presentator Piers Morgan. Het is hem duidelijk. Meghan, the duchess of
Lees verder

Handels- en investeringscijfers India – Nederland Mei 2019
Please find attached (in Dutch) an overview made by the Dutch Ministry of Foreign Affairs regarding trade and investments between India & The Netherlands from May 2019.    Handels-en-investeringscijfers-India-Nederland-mei-2019
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder