Doorgaan naar hoofdcontent

Historisch slechte dag voor Amerikaanse beurzen door angst voor coronavirus

 


 
Historisch slechte dag voor Amerikaanse beurzen door angst voor coronavirus
De beurzen op Wall Street zijn donderdag diep in het rood gesloten. De onrust onder beleggers om de verspreiding van het virus COVID-19 zorgde er onder meer voor dat de toonaangevende Dow Jones liefst 1.190.95 punten (4,4 procent) lager sloot: nog nooit leidde de index een dergelijk verlies op één...
Lees verder 
Nieuw Reisadvies Zuid-Korea
Er is een nieuw reisadvies voor Zuid-Korea gepubliceerd. Het reisadvies is aangepast i.v.m. ontwikkelingen rondom het coronavirus. Raadpleeg het advies hier. Ben je in of reis je naar Zuid-Korea? Registreer je dan voor de BZ informatieservice, zodat je o.a. e-mail updates krijgt bij een aangepast reisadvies.
Lees verder 
Passagier van Utrechtse tram krijgt extra beelden van aanslag niet te zien
De man die wilde afdwingen dat de Staat alle beelden van de tramaanslag in Utrecht aan hem af moest staan, heeft een aangespannen procedure verloren. De rechtbank in Den Haag meldt donderdag dat de...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder