Doorgaan naar hoofdcontent

"Ik heb getwijfeld over België"– An exploration of Dutch-language music export between Belgium and the Netherlands

 


 
"Ik heb getwijfeld over België"– An exploration of Dutch-language music export between Belgium and the Netherlands
Lees verder 
Nat carnavalsweekend leidt mogelijk tot problemen voor optochten
Carnavalsvierders in het zuiden van het land moeten dit weekend rekening houden met slechte weersomstandigheden, laat Weerplaza vrijdag weten. De carnavalsdagen kunnen dit jaar gepaard gaan met veel...
Lees verder 
Elias 494 maakt indruk in Gothenburg
Het wereldbeker debuut van Peter Spahn op vrijdag 21 februari in het Zweedse Gothenburg resulteerde in een score van 67,218% in de Grand Prix. Machtige uitstraling Peter reed met Elias 494 (Jorn 430) een prima proef, waarbij de jurypunten uiteen liepen van 65,109% tot wel 68,370%. Sterk gereden met een machtige uitstraling en veel dynamiek, […] The post Elias 494 maakt indruk in Gothenburg...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder