Doorgaan naar hoofdcontent

Info ambassade coronavirus in China

 Korte animatiefilm MIND MY MIND bekroond met Kristallen Film
De half uur durende animatiefilm MIND MY MIND heeft meer dan 10.000 bezoekers naar de bioscoop getrokken en heeft daarmee de Kristallen Film-status behaald. MIND MY MIND is de eerste zelfstandig geprogrammeerde korte film die de Kristallen Film Award in ontvangst neemt. De Kristallen Film, een initiatief van het Nederlands Film Festival en het Nederlands Filmfonds, wordt maandag 10 februari...
Lees verder
Info ambassade coronavirus in China
Het bericht Info ambassade coronavirus in China verscheen eerst op Nederlanders in het buitenland.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder