Doorgaan naar hoofdcontent

Integrale persconferentie van MP Rutte van 7 februari 2020

 


 
Integrale persconferentie van MP Rutte van 7 februari 2020
Lees verder 
Update: BZ heeft contact met 5 Nederlanders op het cruiseschip in quarantaine bij Japan. De ambassade helpt waar dat kan en houdt contact met de Japanse autoriteiten, die de leiding hebben over de situatie. We hebben geen aanwijzingen dat zij besmet zijn
Lees verder 
Valentijnsdag in Hua Hin
Beste leden en bijna-leden,   Op vrijdag 14 februari (Valentijn) treedt de Nederlandse zanger Hans Somers op in het Asia Hotel in Cha Am. Hij brengt zijn liedjes ten gehore tussen 19 en 22 uur.   De NVTHC biedt leden en niet-leden het buffet op die avond aan voor slechts 359 baht (normaal 399 baht). U zit dan aan de VIP-tafel. Kinderen onder 4 jaar zijn gratis, tussen 4 en 12 kosten...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder