Doorgaan naar hoofdcontent

Jaarvergadering druk bezocht

 
Jaarvergadering druk bezocht
Jaarvergadering NVTHC druk bezocht De jaarvergadering van de NVTHC is vrijdagavond 31 januari behoorlijk druk bezocht. Vijftig mensen hadden zich voor het (gratis) buffet aangemeld, waarvan twee niet-leden. Ondanks de volle agenda wist voorzitter Do van Drunen de punten binnen het half uur te bespreken. Over het jaarverslag kwamen geen vragen, evenals over de notulen van de vorige...
Lees verder

Reisadvies # China : Reist u naar China? Volg dan de adviezen op van de @ WHO en het Landelijk coördinatiecentrum reizigersinformatie over de ontwikkelingen van het nieuwe coronavirus. Lees ook het reisadvies: https://www. nederlandwereldwijd.nl/landen/ch
Lees verder

Grandioos debuut
Voor mijn eerste column heb ik aan het begin van 2020 al meteen meer dan genoeg inspiratie opgedaan. De Hengstenkeuring was mijn vuurdoop als voorzitter van het KFPS. En wat voor vuurdoop: ik heb genoten, wat hebben we met zijn allen genoten!
In een uitverkocht WTC kwamen duizenden mensen de fantastische Friese paarden bewonderen. Veelzijdige Friese […] The post Grandioos debuut appeared...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder