Doorgaan naar hoofdcontent

Jimmy Kersh at Neerlandia Open Mic 31st January session

 


 
Jimmy Kersh at Neerlandia Open Mic 31st January session
Lees verder 
Verdeling drie extra zetels Europees Parlement
Met het vertrek van het Verenigd Koninkrijk uit de Europese Unie wijzigt het aantal leden van het Europees Parlement. Nederland krijgt daardoor 29 zetels, drie meer dan voor de brexit. De drie extra zetels gaan naar de PVV (Partij voor de Vrijheid), de VVD en Forum voor Democratie. Dat stelde de Kiesraad officieel vast tijdens een openbare zitting op 6 februari 2020 in Den Haag. De Kiesraad...
Lees verder 
Betalen voor het doen van belastingaangifte?
  Moet iedereen straks betalen voor belastingaangifte? Ook burgers moeten er rekening mee houden dat ze op termijn moeten betalen om belastingaangifte te kunnen doen. Dat zei minister Raymond Knops van Binnenlandse Zaken woensdag in de Tweede Kamer. Dit in navolging van ondernemers die nu zo'n € 45 moeten betalen voor het nieuwe inlogsysteem e-herkenning van […]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder