Doorgaan naar hoofdcontent

Koning bezoekt Academie van de Stad

 
Koning bezoekt Academie van de Stad
Zijne Majesteit de Koning heeft op dinsdagochtend 4 februari een werkbezoek gebracht aan Academie van de Stad in Almere. Academie van de Stad zet zich in voor leefbare steden met actieve bewoners.
Lees verder

"India – land van de toekomst" by Fons Stoelinga

Last week NICCT had its New Year's Reception. Former Ambassador of The Netherlands to India, Mr. Stoelinga was addressing the participants. He wrote a very interesting book about "India – land van de Toekomst". I must say, this book is a MUST READ for all who like to start doing business with India.   Please […]
Lees verder

Maatregelen Coronavirus in verschillende landen
In de regio Wuhan in China heeft een uitbraak van een nieuw coronavirus. Verschillende landen nemen maatregelen om verspreiding van het virus tegen te gaan. Ook kunnen er restricties voor de luchtvaart zijn. Ga je binnenkort op reis? Informeer je dan goed voor vertrek.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder