Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima ontvangt gemeenten voor ondertekening pact voor een schuldenzorgvrij Nederland

 


 
Koningin Máxima ontvangt gemeenten voor ondertekening pact voor een schuldenzorgvrij Nederland
Hare Majesteit Koningin Máxima ontvangt woensdagmiddag 18 maart op Paleis Noordeinde wethouders van ruim 40 gemeenten voor de ondertekening van het pact 'Op weg naar een schuldenzorgvrij Nederland' in samenwerking met Stichting SchuldenlabNL. Koningin Máxima houdt een toespraak, evenals staatssecretaris Van Ark van Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
Lees verder 
IBOP nieuws: zes merries definitief Kroon, één definitief Ster
De IBOP op woensdag 26 februari in Wergea leverde voor maar liefst zes merries het definitieve Kroon predicaat op. Eén merrie werd definitief Ster. Twee merries sprongen er in score bovenuit: Bregje fan 't Lakerveld (Hessel 480) en Chrystal Jede (Alwin 469). Bregje en Chrystal imponeren Bregje fan 't Lakerveld van Willem Lokhorst uit Ederveen […] The post IBOP nieuws: zes...
Lees verder 
OranjeLeeuwinnen starten 'Road to Tokyo' tegen België en Noorwegen
Nederlands vrouwenelftal - 12 minuten geleden
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder