Doorgaan naar hoofdcontent

Kwalificatie van overbruggingsuitkering in belastingverdrag

 


 
Kwalificatie van overbruggingsuitkering in belastingverdrag
ECLI:NL:RBGEL:2020:259 Instantie Rechtbank Gelderland Datum uitspraak 21-01-2020 Datum publicatie 19-02-2020 Zaaknummer AWB – 18 _ 5904 Rechtsgebieden Belastingrecht Bijzondere kenmerken Eerste aanleg – meervoudig Inhoudsindicatie Overbruggingsuitkering aan voormalig beroepsvoetballer, wonend in Australië. Voor sportbeoefenaars heeft als uitgangspunt te gelden dat de heffingsbevoegdheid...
Lees verder 
De laatste 29 Nederlandse passagiers van cruiseschip 'de Westerdam' zijn vandaag in Cambodja van boord gegaan. Honorair consuls Godie en Billy vertellen hoe het voor de passagiers een hele opluchting was om weer vaste grond onder de voeten te hebben: West
Lees verder 
Leon & Juliette: dit is het Boekenweekgeschenk 2020
De plaats was Charleston, het jaar was 1820. Hij was een jonge Nederlander die zijn verarmde vaderland was ontvlucht om fortuin te maken in de Nieuwe Wereld. Zij was een zwart meisje in een samenleving waar iemand zoals zij niet meer waard was dan een onmondig stuk vee dat naar believen gekocht en gebruikt kon worden. Dát hij haar kocht was dus ... Lees meer
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder