Doorgaan naar hoofdcontent

Live te volgen: Friese paarden op de KWPN Stallion Show

 
Live te volgen: Friese paarden op de KWPN Stallion Show
Zaterdagavond 1 februari rond 20.25 uur verzorgt een sterrenteam van vijf Friese toppaarden een presentatie tijdens de KWPN Stallion show in Den Bosch. Wie dit niet wil missen kan live meekijken op de website KWPN.tv. Vijf veelzijdige tophengsten Een kwartier lang is de ring in de Brabanthallen in Den Bosch voor de Friese paarden. De […] The post Live te volgen: Friese paarden op de KWPN...
Lees verder

Nieuwsbrief januari
Danzón dansen met beroemde Nederlanders en Nederlandse literatuur en lectuur
Lees verder

Gepensioneerden aangesloten bij pensioenfonds ABP hebben mogelijk nog recht op een aanvulling op hun pensioen
Duizenden ABP-gepensioneerden hebben mogelijk recht op een hoger pensioen. Op 24 januari 2020 meldt het programma Meldpunt van Omroep Max dit op basis van eigen onderzoek. Duizenden ABP-gepensioneerden hebben recht op een hoger pensioen. Het gaat om een compensatie voor een te lage pensioenopbouw door tweeverdieners. Deze compensatie moet u zelf aanvragen. Dat is verstandig […]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder