Doorgaan naar hoofdcontent

Liveblog | Limburgse burgemeesters bespreken afgelasten evenementen

 


 
Liveblog | Limburgse burgemeesters bespreken afgelasten evenementen
In dit liveblog houden we je op de hoogte van de laatste ontwikkelingen rond het coronavirus. Donderdag maakte het virus zijn intrede binnen Nederlandse landsgrenzen.
Lees verder 
2020-02-29 Maandborrel
Maandborrel De eerste donderdag van de maand, 5 maart, is er weer de maandborrel. Deze wordt gehouden in DET5 waar de gezellige ruimte rond de bar speciaal voor de NVT is gereserveerd. Hier kunt u genieten van typische Nederlandse gerechten als erwtensoep, frikandel en bitterballen, naast Thaise en westerse gerechten. U kunt hier bijpraten en ervaringen uitwisselen met andere...
Lees verder 
Renés dochter Roos (19) kwam om bij tramaanslag: 'Wij waren samen één'
René Verschuur geloofde het wekenlang niet. Het bericht dat zijn negentienjarige dochter Roos Verschuur één van de vier dodelijke slachtoffers is van de tramaanslag op 18 maart 2019. En nu, bijna een...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder