Doorgaan naar hoofdcontent

Museum 15/24: Russian and Dutch youngsters help develop new museum experiences

 


 
Museum 15/24: Russian and Dutch youngsters help develop new museum experiences
Lees verder 
Koning met staatssecretaris Keijzer op werkbezoek bij detailhandel in binnenstad Beverwijk
Zijne Majesteit de Koning heeft donderdag 13 februari samen met staatssecretaris Mona Keijzer van Economische Zaken en Klimaat (EZK) in Beverwijk een werkbezoek gebracht in het kader van de detailhandel in binnensteden. Die sector staat – vooral in middelgrote steden – voor de grote uitdaging om aantrekkelijk te blijven voor consumenten die vaker online winkelen of naar een grote stad gaan om te...
Lees verder 
Medewerkers Buitenlandse Zaken naar Cambodja voor bijstand Nederlandse passagiers Westerdam
De Cambodjaanse autoriteiten hebben bekendgemaakt dat het nieuwe coronavirus niet is aangetroffen onder passagiers en bemanning van cruiseschip De Westerdam. Twee medewerkers van de ambassade in Bangkok zijn afgereisd naar Cambodja om Nederlandse passagiers ter plekke bij te staan.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder