Doorgaan naar hoofdcontent

NK-indoor met kansrijke Friese paarden

 


 
NK-indoor met kansrijke Friese paarden
Vrijdag 28 februari vinden de KNHS indoorkampioenschappen plaats in Ermelo. In de klassen L2 en M1 zullen zes combinaties met Friese paarden in de ring verschijnen. Op 6 en 7 maart zijn de andere dressuurklassen aan de beurt. Sterke bezetting in de M1 en L2 Vrijdag zullen de volgende ruiters en hun paarden de M1-dressuur […] The post NK-indoor met kansrijke Friese paarden appeared first on...
Lees verder 
Passagier van Utrechtse tram krijgt extra beelden van aanslag niet te zien
De man die wilde afdwingen dat de Staat alle beelden van de tramaanslag in Utrecht aan hem af moest staan, heeft een aangespannen procedure verloren. De rechtbank in Den Haag meldt donderdag dat de...
Lees verder 
Problemen m.b.t. belastingheffing over pensioenen bij inwoners van België
De uitleg van art. 18 van het Nederlandse belastingverdrag met België geeft nog steeds aanleiding tot discussie over de wijze van heffing van belasting over pensioenen vanuit Nederland door België en de samenhang met heffingsrecht van Nederland (bij AOW en niet-overheidspensioenen; vooral als deze meer dan 25000 Euro op jaarbasis  totaal bedragen). Zie het artikel […]
Lees verder 
Koningin Máxima ontvangt gemeenten voor ondertekening pact voor een schuldenzorgvrij Nederland
Hare Majesteit Koningin Máxima ontvangt woensdagmiddag 18 maart op Paleis Noordeinde wethouders van ruim 40 gemeenten voor de ondertekening van het pact 'Op weg naar een schuldenzorgvrij Nederland' in samenwerking met Stichting SchuldenlabNL. Koningin Máxima houdt een toespraak, evenals staatssecretaris Van Ark van Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder