Doorgaan naar hoofdcontent

Prinses Laurentien opent Bibliotheek Neude in Utrecht

 


 
Prinses Laurentien opent Bibliotheek Neude in Utrecht
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Laurentien der Nederlanden opent vrijdagmiddag 13 maart Bibliotheek Neude in Utrecht.
Lees verder 
Vacancy: intern cultural mobility and artist-in-residence programmes (FTE 0,6)
Lees verder 
Terschelling-reddingboot met Friese paarden vaart weer uit
Ook in 2020 vaart de museumreddingboot van Terschelling, de 'Secretaris Schumacher', weer uit. Heel bijzonder dat deze roeiboot uit 1900 nog te zien is. Tien Friese paarden trekken de boot over de duinen en het strand naar zee. Lancering van de boot in zee kan alleen mits dat in verband met de branding verantwoord is, […] The post Terschelling-reddingboot met Friese paarden...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder