Doorgaan naar hoofdcontent

Recordaantal buitenlandse bedrijven kiest voor Nederland

 


 
Recordaantal buitenlandse bedrijven kiest voor Nederland
Nederland staat in internationaal uitdagende tijden goed op de kaart bij buitenlandse bedrijven. In 2019 kozen 397 internationale ondernemingen - zoals Fresenius, FujiFilm Irvine Scientific en Swisscom - met hulp van het Invest in Holland-netwerk voor ons land. Deze bedrijven verwachten in de eerste drie jaar ruim 14.000 directe banen te creëren en 4,3 miljard euro in hun projecten te investeren....
Lees verder 
DE BIJZONDERE WARMING-UP VAN RETT / oog voor detail
Lees verder 
TWEE VRIENDEN, 1 TICKET / De reis van Dorian & Kiran naar Tokyo2020
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder