Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies #Iran : De Iraanse overheid neemt maatregelen om verdere verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. M...

 


 
Reisadvies #Iran : De Iraanse overheid neemt maatregelen om verdere verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Meerdere vliegtuigmaatschappijen stoppen vluchten naar Iran. Reis alleen als het noodzakelijk is naar Iran. Reisadvies Iran | Ministerie va
Lees verder 
Reisadviezen voor landen of gebieden waar het coronavirus is gevonden
De reisadviezen van het Nederlandse ministerie van Buitenlandse Zaken hebben vier kleurencodes. Hier vindt u de algemene uitleg over de kleurcodes van de reisadviezen. De kleurcodes kunnen worden aangepast voor landen of gebieden waar het nieuwe coronavirus (COVID19) is gevonden.
Lees verder 
Reisadvies #Zuid -Korea: Nieuwe landelijke maatregelen tegen verspreiding van het nieuwe #coronavirus . Grote publieke evenementen zijn afgelast. Scholen en sommige musea zijn tijdelijk gesloten. Houd er rekening mee dat de omstandigheden kunnen wijzigen:
Lees verder 
Bij elk reisadvies zit een landkaartje met kleurcodes: groen, geel, oranje, rood. Lees hier wat de kleurcodes betekenen in geval van het #coronavirus : Reisadviezen voor landen of gebieden waar het coronavirus is gevonden De reisadviezen van het Nederland
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder