Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies #Zuid -Korea: nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het #coronavirus . Maak alleen noodzakelijke re...

 


 
Reisadvies #Zuid -Korea: nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het #coronavirus . Maak alleen noodzakelijke reizen naar de stad Daegu en het gebied Cheongdo. Volg de adviezen van de lokale overheid. Lees meer in het reisadvies: https://nederlandwer
Lees verder 
Voor zover bekend zijn 13 Nederlanders in het H10 Costa Adeje Palace-hotel op #Tenerife . We hebben geen aanwijzingen dat zij besmet zijn met het nieuwe #coronavirus .
Lees verder 
Nieuw Reisadvies Zuid Korea
Het reisadvies voor Zuid-Korea is aangepast i.v.m. ontwikkelingen rondom het coronavirus. Raadpleeg het advies hier. Ben je in of reis je naar Zuid-Korea? Registreer je dan voor de BZ informatieservice, zodat je o.a. e-mail updates krijgt bij een aangepast reisadvies.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder