Doorgaan naar hoofdcontent

Subtop: Lisanne Veenje en Friesen Exclusiv Wirdmer halen bijna 66% in de Grand Prix

 


 
Subtop: Lisanne Veenje en Friesen Exclusiv Wirdmer halen bijna 66% in de Grand Prix
Tijdens de subtopwedstrijd in Exloo op zaterdag 15 februari haalden Lisanne Veenje en Friesen Exclusiv Wirdmer (Beart 411), stamboeknaam Wirdmer fan 'e Boppelannen, in de Grand Prix een score van 65,870%. De wedstrijd was, door de storm een weekend eerder, uitgesteld. Prix St. Georges In de Lichte Tour haalde Judith Pietersen met Limited Edition (Uldrik […] The post Subtop: Lisanne Veenje...
Lees verder 
Wintercompetitie Zuid Nederland: Demi van Nuys wint met Rob en Wessel van de Demro Stables
De 19-jarige Demi van Nuys is de overall kampioen van de wintercompetitie van de fokvereniging Het Friesche paard Zuid Nederland geworden. Op zondag 16 februari won ze de L-dressuur met Wessel van de Demro Stables (Tsjalle 454) en in de M-dressuur was ze met Rob van de Demro Stables (Tsjalle 454) de beste. Gefokt voor […] The post Wintercompetitie Zuid Nederland: Demi van Nuys wint met Rob...
Lees verder 
O.a. MIJN BIJZONDER RARE WEEK MET TESS genomineerd voor de EFA Young Audience Award 2020
De EFA Young Audience Award-verkiezing vindt dit jaar plaats op zondag 29 april in 69 steden, waaronder Amsterdam, verspreid over 40 landen. Tijdens deze verkiezing bepalen juryleden van 12-14 jaar wie de Young Audience Award 2020 krijgt voor de beste Europese jeugdfilm. De drie genomineerde films van dit jaar zijn: MIJN BIJZONDER RARE WEEK MET TESS MY EXTRAORDINARY SUMMER WITH...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder