Doorgaan naar hoofdcontent

Tentoonstelling De oorlog die bleef

 


 
Tentoonstelling De oorlog die bleef
Lees verder 
Telefilm HEMELRIJKEN wint de prijs voor de beste Cameravoering op het Noida Filmfestival in India
Afgelopen week heeft de film HEMELRIJKEN de prijs voor de beste Cameravoering gewonnen op het 7e Noida Filmfestival in India. HEMELRIJKEN's scenario is geschreven door Chris Westendorp en de film is geregisseerd door Stanley Kolk. De makers zijn erg blij dat de energie van Luuk Zonneberg's camerastijl niet onopgemerkt voorbij is gegaan. De film gaat over zussen Kelly (Jennifer Welts) en...
Lees verder 
Koning bezoekt burgerinitiatieven in de gemeente Tilburg
Zijne Majesteit de Koning heeft dinsdag 11 februari een werkbezoek gebracht aan de gemeente Tilburg. Bij het bezoek stonden verschillende initiatieven uit de stad centraal. In Tilburg krijgen inwoners de kans om individueel, als buurt of met partners een gemeentelijke taak aan te pakken en dingen te doen zoals zij denken dat goed is voor de inwoners en de energie in de stad.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder