Doorgaan naar hoofdcontent

Tinnen Menner voor Nynke Veldhuis-Hilarides en Femmie Fan S. (Onne 376)

 


 
Tinnen Menner voor Nynke Veldhuis-Hilarides en Femmie Fan S. (Onne 376)
Nynke Veldhuis-Hilarides heeft op vrijdagavond 21 februari met haar merrie Femmie Fan S. (Onne 376) de Tinnen Menner gewonnen. In de finale van de Horses2fly Sportcompetitie in Sonnega werden Nynke en Femmie kampioen in de klasse B. Met 525 punten verdiende ze de meest punten in de selectiewedstrijden én de finale en haalde zo het […] The post Tinnen Menner voor Nynke Veldhuis-Hilarides en...
Lees verder 
Van 29 mei tot 2 juni: Sant'Angelo Festival
Lees verder 
Geen middeling bij berekening zorgbijdrage aan CAK
ECLI:NL:CRVB:2020:347   Instantie Centrale Raad van Beroep Datum uitspraak 19-02-2020 Datum publicatie 20-02-2020 Zaaknummer 18/746 ZVW Rechtsgebieden Socialezekerheidsrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie Vaststelling buitenlandbijdrage. Noch de Zvw, noch de Regeling voorziet in enige vermindering van de buitenlandbijdrage in geval er sprake is van fluctuerende inkomens....
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder