Doorgaan naar hoofdcontent

Vacancy: intern cultural mobility and artist-in-residence programmes (FTE 0,6)

 


 
Vacancy: intern cultural mobility and artist-in-residence programmes (FTE 0,6)
Lees verder 
Terschelling-reddingboot met Friese paarden vaart weer uit
Ook in 2020 vaart de museumreddingboot van Terschelling, de 'Secretaris Schumacher', weer uit. Heel bijzonder dat deze roeiboot uit 1900 nog te zien is. Tien Friese paarden trekken de boot over de duinen en het strand naar zee. Lancering van de boot in zee kan alleen mits dat in verband met de branding verantwoord is, […] The post Terschelling-reddingboot met Friese paarden...
Lees verder 
Roxeanne Hazes - Ambassadeur van de Vrijheid 2020
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder