Doorgaan naar hoofdcontent

Wintercompetitie Zuid Nederland: Demi van Nuys wint met Rob en Wessel van de Demro Stables

 


 
Wintercompetitie Zuid Nederland: Demi van Nuys wint met Rob en Wessel van de Demro Stables
De 19-jarige Demi van Nuys is de overall kampioen van de wintercompetitie van de fokvereniging Het Friesche paard Zuid Nederland geworden. Op zondag 16 februari won ze de L-dressuur met Wessel van de Demro Stables (Tsjalle 454) en in de M-dressuur was ze met Rob van de Demro Stables (Tsjalle 454) de beste. Gefokt voor […] The post Wintercompetitie Zuid Nederland: Demi van Nuys wint met Rob...
Lees verder 
Hallo Welt!
Willkommen zur deutschen Version von WordPress. Dies ist der erste Beitrag. Du kannst ihn bearbeiten oder löschen. Und dann starte mit dem Schreiben!
Lees verder 
DBAV Board 2020 – Candidate Statement
Saskia de Knegt Woo Position in DBAV: Board Member Motivation: I am looking forward to joining the board, and think I can contribute because I have a long experience in Vietnam, both in commercial business and social entrepreneurship. At the moment I spend most of my time on Woo, an inclusive business that gives back... View Article The post DBAV Board 2020 – Candidate Statement appeared...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder