Doorgaan naar hoofdcontent

121 nieuwe coronabesmettingen in Nederland, opnieuw een dodelijk slachtoffer

 


 
121 nieuwe coronabesmettingen in Nederland, opnieuw een dodelijk slachtoffer
Er zijn 121 nieuwe besmettingen met het coronavirus in Nederland vastgesteld, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) woensdag. Daarmee komt het totale aantal op 503. Ook overleed er opnieuw een patiënt aan de gevolgen van het COVID-19-virus.
Lees verder 
Reisadvies Burundi | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid heeft maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er kunnen inreisbeperkingen zijn voor reizigers uit bepaalde landen waar het coronavirus (COVID-19) is vastgesteld. Neem contact op met uw reisorganisatie of met uw luchtvaartmaatschappij voor mogelijke gevolgen. Zie voor meer informatie rubrieken 'Verkeersveiligheid' en...
Lees verder 
KNVB wil duels in betaald voetbal zo lang mogelijk met publiek spelen
De KNVB is van plan om alle profwedstrijden in Nederland zo lang mogelijk met publiek te laten spelen. De bond wil alleen ingrijpen als dat strikt noodzakelijk is.
Lees verder 
'Ik zie nog steeds sterretjes!' | Leeuwinnen op Jacht #17
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder