Doorgaan naar hoofdcontent

200e geboortedag Multatuli

 


 
200e geboortedag Multatuli
Lees verder 
Opnamestop Intensive Care Maasstad Ziekenhuis wegens mogelijk coronavirus
Het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam heeft een tijdelijke opnamestop afgekondigd voor de Intensive Care-afdeling (IC), meldt het ziekenhuis maandag. Een eerste test op het COVID-19-virus is positief gebleken bij een patiënt op de IC.
Lees verder 
CRvB over inhouding zorgtoeslag bij wanbetaling
ECLI:NL:CRVB:2020:450 Instantie Centrale Raad van Beroep Datum uitspraak 26-02-2020 Datum publicatie 27-02-2020 Zaaknummer 18/776 ZVW Rechtsgebieden Socialezekerheidsrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie De gronden van appellant die gericht zijn tegen de aanmelding, de verschuldigdheid en de hoogte van de bestuursrechtelijke premie, kunnen niet door de Raad worden beoordeeld,...
Lees verder 
CRvB: fictief Spaans inkomen leidt niet tot WIA uitkering
ECLI:NL:CRVB:2020:411 Instantie Centrale Raad van Beroep Datum uitspraak 20-02-2020 Datum publicatie 27-02-2020 Zaaknummer 17/4652 WIA Rechtsgebieden Socialezekerheidsrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie WIA-dagloon niet berekend op basis van fictief inkomen Spaanse vrijwillige verzekering. Vindplaatsen Rechtspraak.nl 17 4652 WIA Centrale Raad van Beroep Meervoudige kamer...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder