Doorgaan naar hoofdcontent

200e geboortedag Multatuli

 


 
200e geboortedag Multatuli
Lees verder 
CRvB: fictief Spaans inkomen leidt niet tot WIA uitkering
ECLI:NL:CRVB:2020:411 Instantie Centrale Raad van Beroep Datum uitspraak 20-02-2020 Datum publicatie 27-02-2020 Zaaknummer 17/4652 WIA Rechtsgebieden Socialezekerheidsrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie WIA-dagloon niet berekend op basis van fictief inkomen Spaanse vrijwillige verzekering. Vindplaatsen Rechtspraak.nl 17 4652 WIA Centrale Raad van Beroep Meervoudige kamer...
Lees verder 
Kamerbrief aanpak problemen belastingdienst
De voorzitter van de Tweede Kamer der Staten-Generaal Datum 27 februari 2020 Betreft Aanpak problemen Belastingdienst, Douane en Toeslagen Daaruit: Vervolg De problemen van de Belastingdienst, Douane en Toeslagen vergen veel aandacht en sturing. Wij werken hier met grote zorgvuldigheid aan en zullen uw Kamer hierover blijvend informeren zoals uw Kamer ons heeft opgeroepen in […]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder