Doorgaan naar hoofdcontent

21 coronabesmettingen op cruiseschip VS, passagiers mogen niet aan wal

 


 
21 coronabesmettingen op cruiseschip VS, passagiers mogen niet aan wal
21 passagiers aan boord van het cruiseschip Grand Princess dat sinds woensdag voor de kust van Californië ligt, zijn positief getest op het coronavirus. Dat heeft de Amerikaanse vice-president Mike Pence vrijdag bekend gemaakt tijdens een persconferentie. Het schip werd eerder deze week de toegang...
Lees verder 
Oké, nu ben ik BANG!
Lees verder 
Vindicat-studenten weer terug in Groningen na skivakantie in Noord-Italië
De eerste studenten van de Groningse studentenvereniging Vindicat die afgelopen week op skivakantie waren in het Noord-Italiaanse Sestrière, zijn zaterdagochtend aangekomen in Groningen, meldt de GGD op Twitter. Ze zijn een dag eerder vertrokken vanwege zorgen over het coronavirus.
Lees verder 
Liveblog | China meldt weer minder nieuwe besmettingen met coronavirus
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder